سازمان تبلیغات اسلامی در بسیاری زمینه‌ها پیشرو است


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی خاموشی ظهر امروز در جمع پرسنل اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان اظهارداشت: تقویت مدیریت و امکان دادن به مدیریت منطقه باید مورد توجه قرار گیرد چرا که حوزه فرهنگی حوزه‌ای معنوی است و مدیریت این حوزه در راستای ارتقای سطح فرهنگی جامعه لازم است.

وی با اشاره به عرضه و تولیدی محصولات فرهنگی در سطح کشور افزود: باید تولید و توزیع این محصولات بومی‌سازی شده و دارای فرهنگ خودی باشد.

وی خاطر نشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در ساماندهی فعالیت‌های مدنی مردمی هم کارکردهایی داشته است و در این زمینه با پرسرعت و پرقدرت عمل می‌کند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در سخنان خود به اهمیت حوزه فناروی اشاره کرد و بیان داشت: در زمینه فعالیت‌های حوزه فناوری محتوا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و برای تولید محتوا برنامه‌های زیادی در دستور کار است که به مرور زمان ثمرات آن مشاهده می‌شود.

حجت‌الاسلام خاموشی رشد دایره المعارف واژگان پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی و تقویت سایت تلاوت را از جمله مواردی ذکر کرد که در حوزه فناوری در حال انجام است.

وی با بیان اینکه مجموعه افرادی که در سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت دارند در مسیر تکلیف شرعی در حال تلاشند، تصریح کرد: فعالیت نیروهای این سازمان در سراسر کشور فرصتی است تا بتوان ارزش‌های دینی و اسلامی را در سازمان گسترش داد.

وی ادامه داد: خوشبختانه سازمان تبلیغات اسلامی در بسیاری از زمینه‌ها پیشرو و پیشقدم بوده و گام‌های بزرگی را نیز برداشته است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ساخت بیش از سه هزار خانه عالم در کشور در چند سال اخیر، افزایش مبلغین اعزامی به مناطق مختلف کشور با کمک و همیاری روحانیون بومی استان‌ها و راه‌اندازی گروه‌های تبلیغی که خودجوش شکل گرفتند را از موفقیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی در سطح کشور دانست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این نشست فعالیت‌های این اداره کل در سطح استان را چشمگیر دانست و گفت: این اداره کل افتخار پیشرو بودن در مقابله با نحله‌های انحرافی با اجرای برنامه‌های مختلف را در سطح استان دارد که در این راستا کارگاه‌های آموزشی و برنامه‌های گسترده‌ای انجام شده است.

حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری تدوین و چاپ کتاب‌های مختلف به زبان کردی و فارسی در سطح استان، اجرای طرح مهر سول، راه‌اندازی مراکز مشاوره هادی، اجرای طرح قرآنی ماندگار و موثر مصباح‌الهدی و اجرای گفتمان‌های دینی در سطح استان را از جمله فعالیت‌های انجام شده توسط این اداره کل دانست.

وی یادآور شد: احداث مجتمع‌های فرهنگی آموزشی نور در شهرستان‌های استان از جمله شهرستان سنندج، کامیاران و بیجار از جمله اقدامات در دست انجام این اداره کل است.

وی اضافه کرد: کسب رتبه نخست اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان در سطح کشور در بخش انعکاس اخبار و مقالات ارسالی به سایت سازمان و فعالیت هیئات مذهبی و کانون‌های فرهنگی مردمی در این استان از جمله افتخارات کسب شده توسط این اداره کل در سطح استان است.

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 3 بازدید