مجلس انتخابات دهمین بوشهر استانداری

 

استعفای مدیران دولتی بوشهر برای عظیمت به مجلس

 

http://jalaljalalizadeh.com/wp-content/uploads/2015/04/87689767.jpg

 

لـیـمـر: طی روزهای گذشته تعدادی از مدیران دولتی استان بوشهر برای شرکت در دهمین دوره انتخابات و عظیمت به مجلس ‌شورای اسلامی استعفا کردند.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری تحلیلی لـیـمـر، طبق اعلام محمدحسین مقیمی، معاون سیاسی وزیر کشور، دهمین دوره انتخابات مجلس ‌شورای اسلامی هفتم اسفند ‌94 برگزار می‌شود و طی روزهای گذشته در استان بوشهر ترکیب افراد مستعفی از جایگاه های اداری برای شرکت در این انتخابات مشخص شدند.

 

*** سه مشاور استاندار بوشهر برای مجلس دهم استعفاء دادند

 

بر اساس این گزارش، نشان می دهد که نعمت الله سبحانی مدیرکل پدافند غیرعامل ، عادل دهدشتی معاون فرماندار دشتستان و مجید حسینی کنگانی، قیصر صالحی و محمد باقر سعادت سه مشاور استاندار بوشهر در موعد مقرر از مناصب خود استعفاء داده اند .

هر چند گفته می شود عادل دهدشتی قصد ورود به انتخابات ندارد و بنا به دلایل شخصی از سمت خود استعفاء داده است اما با توجه به استعفاء در مهلت مقرر برای حضور در عرصه انتخابات استعفاء وی در این زمینه رصد شده است .

نعمت الله سبحانی نیز برای ورود به عرصه انتخابات از حوزه دشتی و تنگستان ، محمد باقر سعادت از حوزه دشتستان و قیصر صالحی و مجید حسینی کنگانی نیز از حوزه دیر ، کنگان ، جم و عسلویه تصمیم به کاندیداتوری گرفته اند.

 

در این رابطه، دکتر فتح الله حقیقی، معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر در گفتگو با سوک از آخرین استعفاهای مدیران استان برای ورود به عرصه انتخابات خبر داد .


*** استعفای مدیران می بایست شش ماه قبل از انتخابات باشد


معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر اظهار کرد : بر اساس ماده 29 قانون انتخابات تمامی افرادی که مشمول این قانون می شوند و قانونگذار بر طبق جایگاه حقوقی وضعیت آنها را مشخص کرده است برای ورود به عرصه کاندیداتوری انتخابات باید شش ماه پیش از زمان انتخابات از منصب اداری خود استعفاء دهند .

وی اضافه کرد : در این راستا که از 28 خرداد لغایت سوم تیر زمان امسال استعفاء از سمت های دولتی برای حضور در کسوت کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی مشخص شده است یک مدیرکل ، یک معاون فرماندار و سه مشاور استاندار استعفاء خود را تقدیم کرده اند .

*** اجرای دقیق قانون ملاک و معیار برگزاری دهمین انتخابات مجلس است


معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر با اعلام این که ملاک و معیار ما در برگزاری انتخابات امسال اجرای دقیق قانون است یادآور شد : تمام توان خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم و رقابتی با حضورحداکثری مردم و عاری از هرگونه تنش صرف می کنیم.

 

*** تشکیل کمیته های تخصصی در ستاد انتخابات استان بوشهر

 

وی در پایان تصریح کرد: برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ستاد انتخابات و کمیته های تخصصی در سطح استان تشکیل شده است.

 

/ 0 نظر / 73 بازدید