قرار وبلاگی در کهف الشهدا با حضور سخنگوی دولت برگزار شد

 

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا)،صبح روز گذشته بنا به دعوت جمعی از وبلاگ‌نویسان، قرار وبلاگی با حضور در کهف الشهدا همراه با قرائت دعای ندبه و سخنرانی دکتر الهام سخنگوی دولت برگزار شد.

در این قرار وبلاگی قرائت دعا که در کهف الشهدا برگزار شد، بیش از 150 وبلاگ نویسی حضور یافتند.

«غلامحسین الهام» سخنگوی دولت و وزیر دادگستری در جمع وبلاگ‌نویسان با اشاره به کهف‌الشهدا گفت: اینجا پناهگاهی است که انسان‌ها از تمام ظلم‌ها، تبعیض‌ها، فسادها و بی‌عدالتی به آن پناه می‌برند، کسانی که قیام به حق کردند و خدا را می‌جویند.

وی افزود: خاک با خون شهدا معنی پیدا می‌کند و این خاک، یک ثروت همیشه باقی است. قلم و خون دو همسایه و هم‌نشین هستند. در عرصه امروز که جنگ، جنگ نرم است. باید قلم‌های خود را از خون شهیدان پر کنید تا تمام تلاش‌تان تبلیغ و حفظ ارزش ها و هدایت انسان‌ها باشد.

قرار وبلاگی با حضور در کهف الشهدا همراه با قرائت دعای ندبه و سخنرانی دکتر الهام سخنگوی دولت برگزار شد.

الهام به وبلاگ‌نویسان متذکر شد: قلم شما باید جوهره انسانیت یعنی عدالت، اخلاق و ارزش را تصویر کند و اگر قلمی منحرف شود، عهدشکنی کرده‌است.

وی ادامه می‌دهد: باید آخرین ضربه‌ها را به استکبار بزنیم. امروز ما باید بایستیم و پیام عدالت و معنویت را تحقق بخشیم تا آخرین تلاش‌های استکبار هم با شکست مواجه شود.

وی با اشاره به اجتماع اهل قلم در آستانه‌ی روز مبعث از آن به عنوان تجدید عهد با رسول خدا، مهدی (عج) و شهیدان یاد کرد و تأکید کرد: قلم‌های شما فلسفه‌ی انتظار را خواهد نگاشت، انتظار ندبه‌ی درونی و خروش بیرونی و فریاد علیه ظلم، استکبار و قیام برای عدالت است.

کهف الشهدا در منطقه‌ی ولنجک تهران، معطر به حضور پنج شهید گمنام دفاع مقدس است که بعد از حضور رهبر معظم انقلاب در شب لیله الرغائب، مورد توجه قرار گرفته‌است.

/ 0 نظر / 4 بازدید